Instalacje LPGMechanika pojazdowaMotoryzacjaUsługi

Zacznij oszczędzać na paliwie z instalacją gazową od Autogaz-Swarzedz.pl

0

Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu który znajduje się w Swarzędzu. Naszym zakresie pełen serwis naprawy w zakresie mechaniki pojazdowej. Przy warsztacie dostępna również stacja kontroli pojazdów. Jeżeli interesuje Cię instalacje LPG w Twoim aucie koniecznie skontaktuj się z nami.

Nasza firma od ponad 17 lat zajmuje się montażem instalacji gazowych w samochodach z silnikiem benzynowym. Zdobyte doświadczenie stawiają nas w świetle doświadczonej firmy która wyposażył Twój samochód w instalację LPG. Nasi pracownicy zadbają o to aby instalacja gazowa działa we właściwy sposób i przyczyniła się do oszczędności na paliwie.

Jako serwis zajmujący się montażem instalacji gazowych w samochodach posiadamy odpowiednie certyfikaty i pozwolenia znanych, i cenionych producentów. Jeżeli chcesz zaoszczędzić na paliwie to instalacja LPG w aucie będzie do tego najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź aktualne ceny benzyny i porównaj z ceną LPG – przekonaliśmy Cię? Skontaktuj się z nami już dziś.

Informacje o naszym warsztacie a także zakres usług znajdują się na naszej stronie internetowej. Na naszej witrynie znajdą Państwo również formularz wyceny instalacji LPG. Jeżeli pojawią się pytania zapraszamy do kontaktu.

Źródło: https://autogaz-swarzedz.pl/

Pomoc drogowa i holowanie – poznaj usługi Auto-Chara.com.pl

Previous article

Oznakowanie tymczasowe dróg – rozwiązania bezpośrednio od producenta Barier Polguard

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.