BlacharzMotoryzacjaUsługi

Sprawdzony i godny polecenia warsztat blacharski z Poznania – ABCBlacharz.pl

0

Szukasz sprawdzonego i dobrego zakładu blacharskiego w Poznaniu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy Ci że będziesz zadowolony z naszej pracy.

Zakład blacharski działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat z sukcesem naprawiając różnego typu pojazdy. Posiadamy nowoczesny warsztat do naprawy różnego typu pojazdów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy. Powierzając nam naprawy blacharsko twojego auta zyskujesz gwarancję dobrze wykonanej naprawy.

Od 40 lat nasz warsztat zajmuje się kompleksową naprawą samochodów. Zostawiając samochód w naszym warsztacie zyskujesz gwarancję wysokiej jakości usługi za rozsądną cenę. Zajmujemy się naprawą usterek powstałych w wyniku codziennego użytkowania pojazdu jak również naprawę pojazdów w okolicach wypadkach. W naszym zakresie naprawy i serwis blacharski, naprawa aut pokolizyjnych powypadkowe.

Nasz zakład świadczy również usługi związane z naprawą i wymiana układów wydechowych oraz katalizatorów. Jeżeli coś niepokojącego dzieje się z twoim autem i z podwozia dobiegają niepokojące dźwięki to odwiedź nasz warsztat – a my pomożemy zlokalizować usterkę. Pełen zakres naszych usług dostępny na stronie internetowej. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym zakłady blacharskie.

Kawa speciality którą pokochasz od pierwszego łyku – Kahawa.pl

Previous article

Meble skrojone na miarę Twoich potrzeb – Aksent.pl

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.