Nieruchomości

Osiedle Poznańskie

0
Osiedle Poznańskie
Osiedle Poznańskie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych nowych mieszkań na Osiedlu Poznańskim. Całkowicie nowa inwestycja w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Poznania. Poznaj ofertę cenową za poszczególne mieszkania. Aktualnie nasze mieszkania to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych mieszkań. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro sprzedaży.


Jeśli interesują Was nowe, niedrogie mieszkania w Poznaniu i okolicach zapraszamy do zapoznania się z najnowszym projektem jakim jest Osiedle Poznańskie.

Nasza najnowsza inwestycja to komfortowe, czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne.
W każdym z budynków prezentujemy 28 mieszkań rozmieszczonych na trzech piętrach. W ofercie posiadamy kawalerki, 2- pokojowe, 3- pokojowe i atrakcyjne 4- pokojowe mieszkania. Mieszkania 3 i 4-pokojowe zlokalizowane na ostatnich piętrach posiadają oprócz balkonu, także przestronne tarasy. Ponadto w każdym z budynków znajduje się podziemna hala garażowa.

Osiedle Poznańskie powstaje w malowniczej okolicy na południu Poznania przy skraju lasów Nadleśnictwa Babki w otoczeniu okolicznych jezior i stawów. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się także plac zabaw oraz przedszkole i żłobek, jak również sklep spożywczy i punkt handlowo – usługowy. Przy samym kompleksie usytuowany jest natomiast przystanek autobusowy.

Zaletą lokalizacji jest dogodny i szybki dojazd do centrum Poznania, ale także sąsiedztwo i bliskość natury. Wraz z rozbudową Osiedla Poznańskiego powstaną podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z oświetleniem, a także zewnętrzne parkingi.

W oferowanym przez nas standardzie deweloperskim nieruchomości znajdują się: drzwi wejściowe, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz instalacje. W przyszłości zadbamy także o infrastrukturę osiedla.

Atutem oferowanych przez nas nowych budynków wielorodzinnych jest lokalizacja, ale również ich konkurencyjne ceny.

Oferta jest idealna jest dla wszystkich poszukujących niedrogich mieszkań w Poznaniu i okolicach. Jako rzetelny i doświadczony deweloper budujemy nieruchomości, które staną się dla Was prawdziwym domem.


mieszkania Poznań, nowe mieszkania Poznań, mieszkania Poznań sprzedaż, tanie mieszkania Poznań, mieszkania Poznań nowe, mieszkania Poznań na sprzedaż, kupno mieszkania Poznań, mieszkania Poznań kupno, mieszkania Poznań deweloper, mieszkania Poznań i okolice, mieszkania Poznań naramowice, tanie mieszkania Poznań sprzedaż, nowe mieszkania Poznań sprzedaż, mieszkania Poznań sprzedaż nowe, mieszkania Poznań sprzedam, duże mieszkania Poznań, szukam mieszkania Poznań, najtańsze mieszkania Poznań, nowe mieszkania Poznań mdm, nowe mieszkania Poznań i okolice, mieszkania Poznań ceny, zakup mieszkania Poznań, tanie mieszkania Poznań i okolice,
mieszkania Poznań rynek pierwotny, małe mieszkania Poznań, ogłoszenia mieszkania Poznań, mieszkania Poznań bez pośredników, mieszkania Poznań nowe inwestycje, mieszkania Poznań bezpośrednio sprzedaż, mieszkania Poznań stan deweloperski, deweloper mieszkania Poznań, mieszkania Poznań nieruchomości, mieszkania Poznań sprzedaż deweloper, mieszkania Poznań ogłoszenia, tanie nowe mieszkania Poznań, mieszkania Poznań kupno nowe, mieszkania Poznań nowe budownictwo, mieszkania Poznań oferty, deweloperskie mieszkania Poznań, luksusowe mieszkania Poznań, mieszkania Poznań sprzedaż rynek pierwotny, mieszkania Poznań kawalerki, rynek pierwotny mieszkania Poznań, gotowe mieszkania Poznań,
bezpośrednio mieszkania Poznań,

Źródło: https://www.osiedlepoznanskie.com.pl/

OsiedlePoznanskie.com.pl

Previous article

You may also like

Comments

Comments are closed.