Żywność

Kawa prosto z Kamerunu od firmy Kahawa

0
kahawa.pl
Źródło: Kahawa.pl

Jako, że jesteśmy ogromnymi fanami kawy postanowiliśmy w sieci trochę poszperać i poszukać unikalnego produktu. Nie interesowały na tzw. sklepowe opcje ponieważ nazwijmy to jako napoje kawowe a nie kawy. W każdym razie zainspirowała nasz oferta firmy Kahawa która we własnym zakresie wypala kawę. Poznajcie szczegóły w poniższym artykule.

Wygodnie i szybko

Za pośrednictwem sklepu internetowego zamówiliśmy kawę do naszego biura. Na drugi dzień (zamówienie składaliśmy o 10:00) mieliśmy kawę u nas w biurze. Już samo opakowanie zrobiło na nas wrażenie – bardzo estetycznie zaplanowane.

I ten zapach…

Po otwarciu kawy uraczył nas niesamowity aromat kawy prosto z Kamerunu. Niczym błyskawica przystąpiliśmy do przygotowania kawy. Chwilę nam to zajęło i jakież było podekscytowanie kiedy mieliśmy zrobić pierwszy łyk. Przepiękny aromat rozniósł się po biurze. No a pierwszy łyk oczarował nas bardzo. Później było jeszcze lepiej. Ciężko jest opisać doświadczenie ponieważ do tej pory tak idealnej kawy nie miałem okazji pić.

Oh ah nie ma końca.

Podsumowując: jesteśmy oczarowani smakiem i aromatem kawy. Na plus należy zaliczyć to, że kawę faktycznie otrzymujemy świeżo wypaloną. Jako, że Kahawa to mała palarnia kawy z Poznania można spodziewać się na prawdę wiele. Wszystko jest przygotowane z głową a nie masowo – i to nas najbardziej przekonuje.

Jeżeli chcesz spróbować na prawdę dobrej i świeżej kawy z palarni to polecamy złożyć zamówienie na stronie https://kahawa.pl/sklep/

Biała lista podatników vat.

Previous article

Kubica oficjalnie rozstaje się z Williamsem. Orlen idzie z Kubicą.

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Żywność